APIE MOKYMUS

Šis specializuotas mokymų kursas yra skirtas specialistams, kurie, tirdami ir analizuodami, nori pradėti naudoti IBM i2 Analyst’s Notebook arba jau turi įsigiję šį įrankį ir nori tapti labiau įgudusiais naudotojais bei analizei išnaudoti dar daugiau funkcionalumų. IBM i2 Analyst’s Notebook – vizualus analizės ir tyrimų įrankis, kuris padeda suoptimizuoti ir apdoroti informaciją bei duomenis iš skirtingų šaltinių. Šis įrankis – puiki pagalba tiriant sukčiavimo, pinigų plovimo bei kitus nusikaltimus. Visa mokymų medžiaga yra pagrįsta realiomis situacijomis, praktiniais pavyzdžiais bei pratimais.

PO ŠIŲ KURSŲ DALYVIAI GALĖS:

  • IBM i2 Analyst’s Notebook naudoti įvairioms kasdienėms tiriamosioms užduotims bei greitam ir efektyviam vizualiniam rezultatų pristatymui
  • Greičiau ir patikimiau atrasti sąsajas tarp skirtingų duomenų, įžvelgti tendencijas bei priimti sprendimus
  • Vizualiai ir informatyviai pristatyti įžvalgas kitom suinteresuotoms šalims

Daugiau informacijos suteiks mūsų mokymų kursų koordinatorė Rūta Jašinskienė rj@scdrnlt 

Sprendimai

Apie mokymus

IBM i2 Analyst’s Notebook – vizualus analizės ir tyrimų įrankis, kuris padeda apdoroti informaciją bei duomenis iš skirtingų šaltinių bei įgalina analizuoti juos vienu metu iš kelių skirtingų perspektyvų. Šis įrankis – puiki pagalba tiriant sukčiavimo, pinigų plovimo, kibernetinius incidentus bei kitas nusikalstamas veikas. Visa mokymų medžiaga yra pagrįsta realiomis situacijomis, praktiniais pavyzdžiais bei pratimais.

Šis specializuotas mokymų kursas yra skirtas specialistams, kurie nori pradėti naudoti IBM i2 Analyst’s Notebook arba jau turi įsigiję šį įrankį ir nori tapti labiau įgudusiais naudotojais bei analizei išnaudoti dar daugiau funkcionalumų.

Mokymų nauda

Po šių mokymų dalyviai gebės:

  • IBM i2 Analyst’s Notebook naudoti įvairioms kasdienėms tiriamosioms užduotims;
  • Greičiau ir patikimiau atrasti sąsajas tarp skirtingų duomenų, įvertinti jų svarbą bei įžvelgti tendencijas;
  • Efektyviai išnaudoti IBM i2 Analyst’s Notebook programinės įrangos funkcijas analizei;
  • Vizualiai ir informatyviai pristatyti rezultatus kitoms suinteresuotoms šalims.

Dalyvių atsiliepimai

Atsiliepimai iš mokymų žvalgybos ir teisėsaugos analitikams:

"Išsamūs, naudingi mokymai. Medžiaga išdėstyta aiškiai, suprantamai, su pavyzdžiais."

"Teko dalyvauti keliuose mokymuose i2 tema, tačiau šie vieninteliai buvo iš tikrųjų įdomūs ir naudingi."

"Puikūs mokymai tiek pagal temas, tiek pagal jų dėstymą, pavyzdžių ir praktinių užduočių pateikimą."

"Mokymai padėjo padidinti i2 programos išnaudojimą keliais kartais. Anksčiau i2 naudojau atvaizdavimui, dabar pamačiau neribotas informacijos analizės ir sisteminimo galimybes."

 

Daugiau informacijos suteiks mokymų kursų koordinatorė Rūta Jašinskienė el. p. rj@scdrnlt 

Susisiekime <
>
Daugiau informacijos suteiks
Rūta Jašinskienė
Informacijos analizės ekspertė
Šioje svetainėje siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę naudojami slapukai (angl. cookies). Kai kurie iš naudojamų slapukų yra būtini, o kiti padeda mums gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama ir patobulinti jūsų lankymosi patirtį. Jei sutinkate su visų slapukų naudojimu, spauskite „Sutinku". Jeigu nesutinkate su visų slapukų naudojimu, spauskite „Slapukų nustatymai" ir pasirinkite, kuriuos slapukus sutinkate naudoti.Daugiau apie slapukų naudojimą galite susipažinti Slapukų politikoje.    Sutinku    Slapukų nustatymai
©