Laiku pastebėkite, teisingai įvertinkite ir sėkmingai atremkite kibernetines atakas.

Iššūkis

Organizacijos nuolat susiduria su tikslinių kibernetinių atakų ir įsilaužimų, vykdomų jaunimo, politinių aktyvistų, nusikaltėlių bei vyriausybių keliamomis grėsmėmis. Atsparumas šioms grėsmėms vis silpnėja dėl didėjančio atakų intensyvumo, aplinkos pažeidžiamumo bei tarpusavyje susijusių sistemų paplitimo.

Mūsų požiūris

Tam, kad galėtų sėkmingai apsiginti kibernetinėje erdvėje, kiekviena organizacija privalo gebėti:

  • Aptikti grėsmes, kai jos iškyla;
  • Išanalizuoti ir suprasti jas;
  • Ištaisyti atakos padarinius.

Mūsų sprendimas

NRD CS specialistai sukūrė kolektyvinę kibernetinės gynybos sistemą, paremtą natūraliais tarpusavyje susijusių organizacijų pasitikėjimo ryšiais bei Critical Controls metodika efektyviai kibernetinei gynybai.

Kibernetinių atakų apsaugos sensorių ir jų integracijos į centrinį saugos analizės įrenginį sistema yra pagrįsta lengvais sensoriais, kurie tiria atakas per vykdomo kodo analizę ir naudotojų veiksmus, ir yra skirta informacijos srauto stebėjimui, įvykių koreliavimui bei atakų prevencijai realiu laiku. Organizacijos, įsidiegusios sensorius, įgauna gebėjimus gintis kibernetinėje erdvėje - matyti saugos įvykius, į juos reaguoti ir taip apsisaugoti nuo didesnių sistemų sutrikimų.

Naudojamas koreliavimo variklis leidžia užtikrinti tokio lygio sistemos analitinę galią, kokio neįmanoma pasiekti atviro kodo ar komercinėmis sistemomis atskirai. Sistema sukurta sujungiant geriausius komponentus iš atviro kodo ir komercinių produktų, integruojasi į SIEM bei kitas saugos sistemas ir gali būti pritaikyta bet kokiai turimai infrastruktūrai.

Nauda Jūsų organizacijai

Sistema leidžia organizacijoms stebėti saugos informaciją ir įvykius, patikimai keistis pasirinkta saugos informacija su susijusiomis šalims ir gauti informaciją apie vykdomas atakas. Tai padeda pamatyti platesnį atakų kontekstą, objektyviau jas įvertinti ir sėkmingiau apsiginti. Sistema gali būti pritaikyta tam tikruose sektoriuose (pavyzdžiui, valstybiniame, energetikos), tarpusavyje susijusiose sistemose (pavyzdžiui, nacionaliniuose registruose) bei saugos informacijos apsikeitimui tarp nacionalinių tinklų ir informacijos saugumo incidentų tyrimų grupių (CERT) bei organizacijų.

Įmonių IT specialistai ir IT vadovai, įmonėse įdiegę mūsų sprendimą, taupo savo laiką, skirtą incidentų ir problemų analizei, greičiau ir anksčiau aptinka saugos incidentus. Taip yra todėl, kad jie mato kontekstinę ir susietą informaciją, kuri padeda efektyviai planuoti ateities investicijas, nes gali pateikti su sauga susijusios informacijos statistiką: saugos incidentų kiekius, atitikties sąvadus.

Sprendimas sėkmingai įdiegtas Bangladeše ir Europos šalyse.

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save